Design Alley to blog poświęcony szeroko rozumianemu projektowaniu graficznemu.

Na Design Alley znajdziesz wiele tekstów z zakresu projektowania, darmowe zasoby i inspiracje, które pozwolą Ci zostać lepszym projektantem i tworzyć ciekawsze projekty.

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na przeglądanie treści, które umieściłem na blogu Design Alley. Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć coś dla siebie. Moim celem jest pomóc Ci tworzyć fajne rzeczy, dzieląc się wskazówkami, inspiracjami i zasobami, które napędzą Twoją twórczą pasję. Pozwól, że pokażę Ci i wyjaśnię, czego możesz się spodziewać w moim małym zakątku sieci.

Publikuję tutaj trzy główne typy treści: Artykuły do dzielenia się teorią, inspiracjami i informowania o nowinkach z zakresu designu, szczególnie brandingu i web designu; Freebies, czyli darmowe materiały do wykorzystania w Twoich projektach i Recenzje, w których opisuje książki, sprzęt i oprogramowanie, które sprawi, że będziesz lepszym designerem. Co tydzień znajdziesz tu nowy wpis, który należy do jednej z tych kategorii.

Artykuły

W artykułach dzielę się z Tobą teorią, inspiracjami i moimi doświadczeniami w projektowaniu. Informuję o nowinkach z zakresu designu, szczególnie brandingu, którym interesuję się od zawsze i web designu, z którym jestem związany zawodowo. Zobacz wybrane artykuły:


Recenzje


We wpisach z kategorii Recenzje znajdziesz opisy książek, kursów, sprzętu i oprogramowania, które pomogą Ci zacząć projektować lub zostać jeszcze lepszym designerem. Nie musisz już kupować w ciemno i ryzykować własnych pieniędzy na książki czy aplikacje, które nie spełnią Twoich potrzeb. Przeczytaj moje recenzje i zdecyduj, czy dany produkt jest odpowiedni właśnie dla Ciebie. Zobacz wybrane artykuły z kategorii Recenzje:

Freebies


Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć materiały dla projektantów wysokiej jakości. Możesz oczywiście wydać setki dolarów, w jednym z serwisów stockowych, jednak ja postaram Ci się dostarczyć darmowe materiały najwyższej jakości. W kategorii Freebies znajdziesz tysiące, ręcznie wybranych materiałów, które oszczędzą Twój czas i pomogą stworzyć niezwykłe projekty. Każdy z wybranych i zaprezentowanych materiałów jest wcześniej przeze mnie sprawdzony, więc nie musisz się martwić nieprzyjemnymi niespodziankami. Zobacz wybrane artykuły z kategorii Freebies:

Kontakt i współpraca

Wszelkie dane potrzebne do skontaktowania się ze mną znajdziesz w zakładce Kontakt.

Chcesz podjąć współpracę ze mną? Odwiedź zakładkę Współpraca i zobacz co możemy razem zrobić.

0
Would love your thoughts, please comment.x