Design Alley to uznany blog w branży projektowej, ale też społeczność skupiona wokół niego. Zyskaj uwagę czytelników dla swojej firmy, produktu czy usługi, dzięki reklamie na blogu.


W oparciu o tematykę projektowania graficznego i projektowania interfejsów, w tym stron www, blog Design Alley przestawia artykuły związane z projektowaniem graficznym, recenzje książek, kursów, oprogramowania czy narzędzi dla projektantów oraz darmowe zasoby dla designerów.
Większość odwiedzających to osoby zainteresowane designem i projektowaniem stron internetowych, często są to projektanci pracujący w branży lub studenci związani z projektowaniem. Zwykle są to użytkownicy produktów firmy Adobe i często są blogerami. Przeważają, choć nie zdecydowanie, mężczyźni. Przeważnie odwiedzający bloga to osoby młode, w wieku 18-24 lub 25-34 lata.

Patronat


Na blogu można objąć patronat nad artykułem lub całym cyklem artykułów. Przewiduję także możliwość przeprowadzenia konkursu, na podstawie materiałów partnera. Chętnie obejmę patronat medialny nad eventami związanymi z szeroko pojmowanym projektowaniem.

Testy i recenzje usług i produktów


Chętnie przygotuję recenzję z testów Twojego produktu lub usługi, jeśli jest to zbieżne z tematyką bloga. Podejmę się recenzji kursów czy publikacji, związanych z designem, w szczególności z zakresu brandingu, web designu czy szerzej projektowania interfejsów.

Reklama banerowa


Jak widzisz, na blogu nie znajdziesz wiele reklamy displayowej, jednak jeżeli jesteś zainteresowany tą formą współpracy, odezwij się – postaram się znaleźć zadowalający kompromis, między komfortem użytkowników a Twoimi celami biznesowymi.

Współpraca niestandardowa


Interesuje Cię niestandardowa forma współpracy? Świetnie, lubię wyzwania. Odezwij się do mnie i porozmawiajmy o szczegółach!

Przejdź do kontaktu